Chat

Ze Světa

Náštěvnost

Novinky

Manažer Villans Martin O´Neill pochvaloval vnitřní silu jeho mužstva po výhře nad Sunderlandem 2:1 sám to nazval jako ´´Velkolepé vítězství ´´.
Manažer si rezervovál zvláštní chválu na adresu záložníka Jamese Milnera který podle jeho slov podal skvělý výkon po celých 90 minut a v 60. Minutě vstřelil vyrovnávací branku.
Na otázku kde se vzal takový obrat odpověděl: Že hráči našli obrovské rozhodnutí a že mají obrovskou vnitřní sílu bojovat za vítězsví . To již potvrdili v několika posledních zápasech a za to si hračů hrozně vážím z místa kde stojím já po celý zápas mi to přijde jako hodně rušné a infarktové zápasy.
Vedení Sunderlandu bylo zasloužené a nám trvalo nějaký čas než jsme se dostali do zápasu ale v posledních 20 minutách prvního poločasu jsme se dostali do zápasového rytmu ve druhém poločase jsme už měli jasně navrch a zaslouženě zápas otočili a James Milner byl fantastický : dodal manažer na adresu ex – hráče Newcastlu.

Autor: BouncesCZ

Posledni komentare
18.01.2009 16:04:10: No Milner má formu.
Villa včera zvládla napínavý zápas na půdě Sunderlandu. Zápas pro Villu nezacal vůbec dobře. Už v 11. minutě lovil Friedel míč z brány. Tomuto gólu předcházel faul Daviese na Jonese před vápnem,k míči se postavil Whitehead nacentroval a Danny Collins přehlavičkoval Culleara. Do konce poločasu se už nic nestalo. Ve druhém poločase zápas nabral tempo a Villa se v 60.minutě dočkala. Young se uvolnil nahrál před bránu kde padající Milner usměrnil míč za Palopa. Před 80.minutou zajel Ashley Young zepředu do Whiteheda a uviděl červenou. Jenže toto vyloučení Villans nakoplo a v 81.min se dočkala vedení kdy unikajícího Agbonlahora kopl do obličeje McShane. Rozhodčí ukázal na pokutový kop který proměnil Gareth Barry. Zaápas tedy skončil 2:1 pro Villans.

Autor: Marek

Dnes se náš web dohodl na spolupráci s webem www.fansite.kx.cz .  Jsem velmi rád že se spolupráce podařila a doufám že vše bude klapat. Tento web byl vytovřen za účelem vytvořit pro fanoušky dobré stránky a zpracovávat pro ně co nejkvalitnější zprávy.Ikonku webu najdete v pravém panelu Partneři úplně poslední ikonka.

Dnes čeká Villans zápas na severovýchodě Anglie v Sunderlandu. Villans mohou navázat navýborné  výsledky z minulých zápasů ,ale nebudou to mít vůbec lehké. Black Cats před domácím publikem získali většinu bodů  a v posledních zápasech vytvořili Cissé a Jones smrtící duo které střílí branky. Snad dnes nebudoou mít kluci ze Sunderlandu den.

Martin O'Neill a Ashley Young získali ceny. Dnes se rozdělovaly ceny pro nejlepšího hráče a manažera za měsíc Prosinec a tyto ceny získalo duo z Villans. Young už tuto cenu získal potřetí, a prohlásil že bez spoluhráčů by tuto cenu nezískal.

V sobotním utkání proti West Bromu získala Villa další 3 body za výhru 2:1.Utkání načal Curties Davies hlavičkou k tyčce,ke konci poločasu dsotla prostor Agbonlahor vystřelil tak šikovně že si Carson dal vlastní gól. Za hosty ve druhé půli skóroval Morrison.