Příští zápas

Pompey-Villa

Pompey-Villa

Min.zápas

Doncaster-Villa

Doncaster-Villa

Hráči

Nigel Reo-Coker

Nigel Reo-Coker

Chat

Ze Světa

Náštěvnost

Novinky

Přestupové spekulace se potvrzují Emile Heskey přestoupil z Wiganu do Aston Villy za částku 3.5 milionů liber.
Martin O´Neill zdělil že dlouhodobě sledoval Emilovu kariéru.Emile sice teď nedává tolik golů a pravděpodobně myslí uplně stejně ovšem to neznamená že nemůže právě v tomto udělat masivní rozdíl. Důvěra je vždy velká věc a Emile je velký hráč.
Martin O´Neill potřeboval nového utočného zabijáka po té co se v listopadu zranil John Carew.
Nejprve se zdálo že Wigan bude chtít Heskeyho až do léta kdy by mu měl vypršet kontrakt, ale útočník řekl předsedovi Latics Davu Whelanovi a šefovi Stevu Brucovi že by chtěl odejít už v lednu zájem měl ještě Liverpool.
Jeho ofenzivní partneři budou Gabby Agbonlahor a Ashley Young a první zápas odehraje hned zítra v FA Cupu proti Doncasteru a první domácí zápas odehraje právě proti bývalím spoluhráčum z Wiganu.
Aston Villa je pozoruhodný obrat v Heskyho osudech a po pěti letech se vrací opět do Birminghamu.

Autor: BouncesCZ

Posledni komentare
23.01.2009 17:29:58: Takže co se spekulovalo od dnešního rána že by měl EH přijít se stalo skutečností. Je to super jakou...
23.01.2009 16:53:05: banner vlozen
Kapitán Villans Martin Laursen bude nakonec chybět 2 měsíce. Blíže nespecifikované zranění kolena je na operaci. Klub vše potvrdil.

Autor. Marek Villans

I když vše nasvědčovalo tomu, že Emile Heskey po sezóně odejde do Liverpoolu,tak Villans neřekli poslední slovo. Villa o Heskeyho velice stojí a podle medií už poslala do Wiganu nabídku v podobě 3,5mil. liber,a pro samotného Emila pak smlouvu na 5 let.

Autor: Marek Villans

Včera vě věku 85let  zemřela Legenda Aston Villy Johny Dixon na Alzhemier.  Dixon působil v Aston Ville v sezónách 1945-1961 a odehrál 430 utkání a vstřelil 144 gólů. V roce 1957 dovedl jako kapitán Villans k vítězství v FA Cupu.  Poslední zápas odehrál proti Sheffieldu Wednesday kdy Villa vyhrála 4:1. Johny odpočívej v pokoji.

Autor: Marek Villans

Posledni komentare
21.01.2009 21:09:12: smiley${1}
Vedení Villans momentálně jednají o nové smlouvě s buharským záložníkem Stilianem Petrovem.Za pár hodin ale také je možné že až zá pár dnů se dozvíme vysledek!

Autor: Marek Villans

Manažera Villans Martina O'Neilla trápí zranění kapitána Laursena. Laursen si opět obnovil problémy s kolenem a neví se kdy zase nastoupí. Manažer i doktoři jsou bezradní protože zranění kolena se nedá blíže určit. Tak snad zase za krátkou dobu uvidíme Laursena jak vede Villu za vítězstvím.

Autor: Marek Villans

John Carew a Wilfred Bouma začínají trénovat
Bouma byl mimo hru šest měsíců kvůli kotníku od zápasu poháru Intertoto proti Odense zatím co Carew bojoval z bolestí zad jen malou chvilinku.
O´Neill v rozhovoru pro AVTV ( klubová internetová TV) řekl, že Wilfried byl mimo hru dlouhý čas a nyní se ještě cítí dost strnulý, ale doktoři tvrdí že je to přirozené po tak dlouhé pauze. Je ovšem povzbuzující že už se připojil k mužstvu.A je sním nadále počítáno.
John ještě není úplně v pořádku pro uplné zápasové zatížení jak by jsme očekávali ale v dosavadním zatížení se neobjevili žádné komplikace což je pro nás hodně povzbuzující …. Řekl Martin O´Neill

Autor: BouncesCZ

Arsenio Halfhuid hráčem Aston Villy
Mladý Nizozemský obránce oblékající dres Excelsior II Rotterdam přestoupil za částku 144.000 liber a bude členem rezervního týmu. Je to reprezentant Nizozemí do 18 let a podepsal smlouvu na 3 roky.

Autor: BouncesCZ

 

Spekulace nebo fakt to nikdo neví,tuto zprávu přinesli anglické noviny. O Marlona Harewooda se zajímá  Middlesbrough, tak uvidíme za pár dní co je na tom pravdy. Údajně se ale Gareth Southgate chce zbavit útočníka MIida.

Autor: Marek Villans

Ashley Young a Gabby Agbonlahor  míří do Ameriky pro rychlostní výcvikové sezení s Michaelem Johnsonem.
Čtyřnásobný držitel zlaté olympijské medaile ve sprintu na 200 a 400 metrů, nabídl  manažerovy Villans Martinu O´Neillovi stím že může vstříknout víc rychlosti do jeho dvou anglických letců.
Johnson vede sprinterskou akademii v rodném Dallasu a na adresu Younga a Agbonlahora řekl : oba mají rychlost, která jim umožnuje vyčnivat nad ostatními
ale mohou se stále ješte hodně zlepšit.

Autor: BouncesCZ

1  
2  
3