Ze Světa

Náštěvnost

Novinky

Villa si veze 3 body!

Villa včera zvládla napínavý zápas na půdě Sunderlandu. Zápas pro Villu nezacal vůbec dobře. Už v 11. minutě lovil Friedel míč z brány. Tomuto gólu předcházel faul Daviese na Jonese před vápnem,k míči se postavil Whitehead nacentroval a Danny Collins přehlavičkoval Culleara. Do konce poločasu se už nic nestalo. Ve druhém poločase zápas nabral tempo a Villa se v 60.minutě dočkala. Young se uvolnil nahrál před bránu kde padající Milner usměrnil míč za Palopa. Před 80.minutou zajel Ashley Young zepředu do Whiteheda a uviděl červenou. Jenže toto vyloučení Villans nakoplo a v 81.min se dočkala vedení kdy unikajícího Agbonlahora kopl do obličeje McShane. Rozhodčí ukázal na pokutový kop který proměnil Gareth Barry. Zaápas tedy skončil 2:1 pro Villans.

Autor: Marek