Ze Světa

Náštěvnost

Novinky

O´Neillovo pozápasové hodnocení

Manažer Villans Martin O´Neill pochvaloval vnitřní silu jeho mužstva po výhře nad Sunderlandem 2:1 sám to nazval jako ´´Velkolepé vítězství ´´.
Manažer si rezervovál zvláštní chválu na adresu záložníka Jamese Milnera který podle jeho slov podal skvělý výkon po celých 90 minut a v 60. Minutě vstřelil vyrovnávací branku.
Na otázku kde se vzal takový obrat odpověděl: Že hráči našli obrovské rozhodnutí a že mají obrovskou vnitřní sílu bojovat za vítězsví . To již potvrdili v několika posledních zápasech a za to si hračů hrozně vážím z místa kde stojím já po celý zápas mi to přijde jako hodně rušné a infarktové zápasy.
Vedení Sunderlandu bylo zasloužené a nám trvalo nějaký čas než jsme se dostali do zápasu ale v posledních 20 minutách prvního poločasu jsme se dostali do zápasového rytmu ve druhém poločase jsme už měli jasně navrch a zaslouženě zápas otočili a James Milner byl fantastický : dodal manažer na adresu ex – hráče Newcastlu.

Autor: BouncesCZ