Ze Světa

Náštěvnost

Novinky

FA Cup:Villa nedokázala vyhrát v Doncasteru!

O'Neill a jeho muži měli v zápase dost šancí na vítězství, ale nepodařilo se jim vstřelit ani jedinou branku. Mužem zápasu byl bývalý brankář Tottenhamu Neil Sullivan, kterému bude za necelý měsíc 39let. Gabriel Agbonlahor byl nejnebezpečnějším hráčem Villans. Měl dvě velké šance. V prvním poločase byla jedna z nich, kterou ovšem bravůrně zneškodnil domácí brankář. Další šance přišla v 71. minutě, kdy nastřelil břevno po přihrávce Sidwella. O 3.minuty později, nařídil rozhodčí přímý kop proti Villans. K míči se postavil domácí Woods a z 25-yardu trefil tyč. V zbývajících minutách, už branka nepadla a tak se Villans s Doncasterem rozešli smírně 0:0.

Doncaster: Sullivan, O’Connor, Mills, Hird, Roberts, Woods, Stock, Wellens, Coppinger (Price 76), Guy (Heffernan 76), Spicer (Lockwood 90). Subs not used: Taylor, Van Nieuwstadt, Wilson, Byfield.

Aston Villa: Friedel, Davies, Cuellar, Knight, Reo-Coker (Gardner 70), Sidwell, Petrov, Barry, Shorey, Milner, Agbonlahor. Subsnot used: Harewood, Delfouneso, Salifou, Guzan, Osbourne, Clark.

Att: 13,517

Ref: Mark Halsey (England).